تیم دکتر مانی
کد مطلب: 2187 |
تاریخ انتشار: 
یکشنبه 5 آذر 1391
ساعت:12:44
|
تعداد بازدید: 16728

 

 

به نام یزدان پاک

از سال 1391 و در بحبوحه نوسانات ارز و سکه ، به دلیل شرایط کلی جامعه این نیاز را احساس کردیم که با بررسی بازارها ، به زبانی ساده و البته با نگاهی کاملا کارشناسی و تخصصی، نقطه نظراتمان را بیان کنیم. نظراتی که بعد از سالها تحصیل در رشته های مالی و تجربه کاری در انواع زمینه های مرتبط با بازار سرمایه، کسب کردیم . برای اینکار ساختاری خاص شامل جزئیاتی پر تعداد از نام دکترمانی (drmoney) گرفته تا نحوه تحلیل و بیانی خاص  با دقت و وسواس انتخاب شد. در کنار همه این نکات ریز، کیفیت تحلیل ها  از اهمیت بالاتری برخوردار بود. تا اینکه با استقبال بیش از حد انتظار، به تدریج و البته با کمک سایر دوستان و همکارانی که در تیم دکتر مانی، حضوری فعال و سازنده دارند، در حال حاضر و با ابزار وب سایت در خدمت مخاطبان و همراهان محترم هستیم.

در این تیم سعی شده کارشناسان خبره و کاردان در زمینه های مختلف حضور داشته باشند.تحلیل گران و کارشناسان ارشد در زمینه های تحلیل مسائل کلان اقتصاد داخلی و بین الملل،مسائل غیر اقتصادی موثر بر بازارها،کارشناسان با تجربه کار در نهادهای مالی اروپایی،کارشناس با سابقه در امر ساخت و سرمایه گذاری مسکن،تحلیل گران فاندامنتال ،تکنیکال و... برآیند نظرات این تیم بعد از تایید نهایی توسط دکتر مانی به شما علاقمندان مباحث سرمایه گذاری منتقل می شود.

بعد از دو سال فعالیت روزانه و بررسی دوره های مهمی از جمله ریزش جهانی طلا،صعود و اصلاح شدید بورس در سال 92 و هزاران خبر و تحلیل اقتصادی ، مفتخر به کسب اعتماد بالایی نزد مخاطبین و همراهان همیشگی و صمیمی تیم دکتر مانی هستیم.این حس اعتماد ما را بر آن داشت تا ابزارهای مالی و محصولاتی که مورد نیاز افراد عادی در نقاط مختلف کشور عزیزمان ایران است را فراهم آورده و با قصد گسترش فرهنگ درست سرمایه گذاری در جهت ایجاد زندگی بهتر برای همه، گام برداریم.

شهریار هاشمی طباطبایی

 

دیدگاه خود را ارسال کنید
   
 
 
 
 
 
   
 
امیری
7 مرداد 1396
ساعت:10:9
سلام آقای دکتر تریدر حرفه ای و چارتیست هستم متقاضی همکاری در زمینه های قید شده هستم در صورت امکان
m
15 آذر 1394
ساعت:11:31
سلام. بهترین پیشنهاد برای سرمایه گذاری در حد 300 میلیون تومان از نظر دکتر مانی چیست؟ آیا صندوق کاردان بانک تجارت مناسب است؟
payam tabizi
1 اردیبهشت 1394
ساعت:14:4
salam dasteton ra mibosam
عباس
13 دی 1393
ساعت:0:31
سلام من از زمان انتشار مطالب دکتر در سایت اتحادیه طلا(همزمان با روزنامه اسیا )با ایشان اشنا شدم.فارغ از سیگنالهای طلایی مثل خروج از سهام در قله 89500 یا تحلیل خروج اضطراری از طلا با تحلیل انس در یک روز ویژه 5 شنبه و ... درسهای بی نظیر عملی گرفتم.1- هرکس مسول تجارت خود بوده و با پیروزی و سود نباید مغرور شد که بازار دو روی واقعی دارد و در زمان فتح باید منتظر شکست هم بود تا در ان روز به عالم و ادم نتاخت.2-در روزهای سخت و پر ضرر (مثل اینروزهای بورس )حفظ روحیه شاد از طرق مختلف راه نجات است .(یادم نمیره روزی را که در التهابات دلار و سکه که در همین سایت یکسری در حال سکته واقعی بودند دکتر تیتر زد ه بود امشب الکلاسیکو را میبینیم بدون فکر سکه ودلار )3- عدم سرمایه گذاری با پول قرض شده یا وام و یا حتی پول اقوام که بسیار استرس زا و خطرناک است.4-رسم امانتداری که به وضوح شخصا در سبد مشترک دکتر لمس کردم. سعادت زیارت حضوری دکتر را نداشتم ولی حدود یکسال پیش در پرسش و پاسخ متنی را پس از مطالعه برخی تحلیلها و اموزشهای ایشان با این مضمون که من در عرصه تولید فعالم و با اموخته های از شما (هرچند مطلب تخصصی صنعت فعالیت من نبود)راندمان و عملکرد سازمان خود را ارتقا و روزی که ان شالله دور نباشد با مدارک خدمتشان رسیده و شخصا عملگراییم را به استاد ندیده ام نشان دهم که به لطف خدامسیر صعودی در حال طی شدن است(خدا را شکر بعد دولت دکتر قبلی شتاب رشد ما بیشتر شده)یعنی اگر واقع بین باشیم مباحث این سایت فقط تکنیکال بورس و سکه یا تحلیل دلار و مسکن نیست بلکه راه زندگی و سازماندهی مشاغل هم نهفته است البته بنده فارغ از امر تولید با نصایح دکتر در بورس البته صندوقهای مشترک هم حضور دارم.بنده بدون اغراق در روز تعطیل حداقل 3 تا 4 بار به این سایت سر میزنم نه اینکه وقت اضافه داشته باشم بلکه دیدن مطالب سایت حتی برای چندین بار را سودمند میدانم. جایکامنت برخی دوستان قدیمی علی الخصوص پیر میکده خالی است. دکتر عزیزبه رسم ادب و بابت همه دینی که از اموزشهای شما بر گردن من و دوستان مانده دستتان را میبوسم.ارادتمند دکتر طباطبایی و تیم همراه و ارزوی موفقیت .
سعید علوی نسب
5 دی 1393
ساعت:16:41
از بهمن 91 جز شاگردان دکتر هستم به جرات میتونم بگم اگه به فکر اعصاب و سرمایه و زندگیتون هستید با دکتر مانی باشید. خسته نباشید تیم دکتر مانی...
آيرون
3 دی 1393
ساعت:11:11
من هم از روزنامه آسيا مقالات جناب هاشمي را مطالعه ميكردم و سپس با سايت دكتر ماني همراه شدم و شايد مانند خيلي از دوستان هر روزه روزنامه ها و سايت هاي ديگر اقتصادي را مطالعه ميكنم ولي با گذشت زمان توجه و اعتمادم به تحليل هاي ايشان بيشتر شد تا جاييكه هفته گذ شته به صورت اختصاصي با ايشان مشاوره و براي سرمايه گذاري برنامه ريزي كرديم واز اين بابت راضي و خشنودم.
احمدرضا
2 دی 1393
ساعت:22:12
سلام بدون اغراق و به یاری خدا امیدوارم روزی به وارن بافت ایران تبدیل شوید.
کیانفر
2 دی 1393
ساعت:15:22
باسلام و ابراز قدردانی 1-منافع و نیاز بسیار مبرم ما به چنین سایت و فعالیتی بسیار واضح و مبرهن بود. 2-ایکاش یکبار دیگر منافع خودتان را برای مخاطبان تبیین میکردید. 3-یکی از خصوصیات زیباو مثبتی که در جوامع پیشرفته امروز مشاهده میشود این است که منافع صاحبان کار و سرمایه بگونه ای تبیین شده است که باعث ارائه خدمات،اطلاعات سرشار و متنوع و به نوعی رایگان یا ارزان برای عموم میگردد. 4- شما یکی از پیشگامان، در این امر خوش یمن در کشور ما هستید که دعای خیر ما همراهتان باد. 5-با توجه به سابقه، مشاهده میشود که در بورس و بورس آتی سرجمع حقوقیها برنده بوده و حقیقی ها بازنده بازار بوده اند لیکن حضور شما این معادله را به نفع هر دو بهبود میبخشد.
سهیل
2 دی 1393
ساعت:11:29
در سال 91 که همه از قیمتهای بالای 2 میلیون برای سکه با اطمینان سخن می گفتند تنها کسی که طی هفته های متوالی پیشنهاد فروش سکه در محدوده 1400را می داد دکتر مانی بود.بعد از آن هم در سال 92 خرید سهام و بعد هم در اوج تبلیغات تحلیل گران بازار بورس برای شاخص 100 هزار واحدی تنها کسی که من دیدم از بازار خارج شد و پیشنهاد این موضوع را مطرح کرد دکتر مانی بود.این موارد در آرشیو مطالب قابل دسترس است.اینها را گفتم که بگویم تحلیل یعنی با ابزار درست نظر قطعی و درست دادن و نه تکرار بیهوده خبرها و حرف های سایرین.به این خاطراست که دکتر مانی برای همه ما عزیز است وگرنه این نظرات دوستان هیچکدام از سر تعارف یا خلقیات ما ایرانی ها نیست.براتون آرزوی موفقیت دارم و سعی می کنم از محصولاتتون نهایت استفاده رو ببرم
امید میرزامحمدی
1 دی 1393
ساعت:22:24
با سلام دکتر مانی برای بنده یعنی : معدن صداقت ،گنجینه ی علم ،تفکر ناب پولسازی
نیما
1 دی 1393
ساعت:11:49
سلام و خسته نباشد خدمت دکتر مانی و همکارانتان٬بنده از روزنامه اسیا با شما اشنا شده و همراهتان هستم و در این مدت مطالب زیادی در این همراهی اموختم و واقعا وجود یک سازوکار سالم و قابل اعتماد برای افرادی چون بنده که وقت و تخصص کافی برای حضور در بازارها را ندارند لازم بود و از سرمایه گذاری در سبد مشترک هم استفاده کردم با تشکر از دکتر بزرگوار
مرادی
1 دی 1393
ساعت:10:58
دکتر جان حدود 2سالی میشه که از مشاوره و مطالب مفیدتون استفاده میکنم و تصمیماتم رو با خیال راحت تری میگیرم امیدوارم که بازهم بتونم از مطالب مفید و نکات مهم موجود در بازار در تصمیم گیریها و یادگیری در مورد سرمایه گذاری استفاده کنم. ممنون از شما
محمود
1 دی 1393
ساعت:9:49
با سلام و احترام- از بهمن 91 همراه همیشگی شما هستم. از راهنمایی های پیامکی و وب سایتی شما بهره فراوان بردم- پس از ضرر بزرگ سال 84،از بورس دور بودم و یکی از کسانی که به من جرات ورود دوباره داد وب سایت دکتر مانی بود. از شما بی نهایت سپاسگزارم.
محسن مجرد
1 دی 1393
ساعت:8:1
با سلام و عرض ادب، از همراهی با دکترمانی عزیز بهره های فراوان نصیبم شده است، اعتماد به نفس، صبر، صداقت، اصول ذی قیمت سرمایه گذاری و مدیریت ریسک در سطح بالا... مشتاق دیدار هستیم (حیف شد که در مسیر عزیمت به مشهد مقدس در شبهای قدر امسال سعادت ملاقات نصیبم نشد). با آرزوی موفقیتهای روزافزون برای ایشان، تیم محترمشان و همه همراهان با وفای سایت وزین شان.
سید حسام الدین محمودی
1 دی 1393
ساعت:7:49
با سلام. سپاس از همراهی دکتر مانی عزیز که در این دوسال همراهی همیشگی, با انتقال داشته ها و تجربیاتشان ما را در این مسیر واقعا سخت یاری کردند. در این مکاره بازار پیدا کردن انسانی وارسته و دوستدار کمک به هم وطنان شانسی است که نصیب اینجانب هم شد. برای همه شما عزیزان ( تیم دکتر مانی و همراهان سایت) سربلندی و سلامتی و شادی همیشگی برایتان آرزو دارم.
شادی
1 دی 1393
ساعت:7:40
باسلام و تشکر از اقای دکترمانی،باعث افتخار است که در محضر شما استاد بزرگ فعالیتم در بورس را آغاز کردم . و تشکر از اینکه دانش و تجربتونو در اختیار عموم گذاشتید استراتژی معاملاتی فوق العاده و مطمین ،تحلیلهای دقیق و بی نظیر ایشون قابل تحسین است .حوشحالم که هستید و شاگردی میکنیم پیروز و موفق باشید
پویا
30 آذر 1393
ساعت:23:53
با سلام،از ابتدا همراه و خواننده سایت بوده ام،مطالب زیادی آموختم،استراتژی معاملاتی دکتر مانی در سرمایه گذاری فوق العاده است مخصوصا برای افراد صبور و کسی که با دید دراز مدت سرمایه گذاری کند.در دو نمایشگاه گذشته بورس با ایشان ملاقات داشتم فردی مهربان و دوست داشتنی،باسواد و باهوش هستند.دیدگاه و نظرشون به بازار برای بنده همیشه مهم بوده.از شمامتشکرم
امین
30 آذر 1393
ساعت:18:33
با سلام آقای دکتر بنده جدای از تجارب اقتصادی شما، از اخلاقیات و روش پاسخ گویی و الفاظ شما در احترام به دیگران درسهای فراوانی گرفتم که خود مزیت بر علت شده که مشتاقانه پاسخها و مطالب شما را مطالعه کنم و لذت ببرم.
علی
29 آذر 1393
ساعت:17:52
سلام..... حدودا یک و نیم سال است که مطالب و تحلیل های سایتتون رو مطالعه می کنم.نسبت به توقف رشد شاخص در سال گذشته و افت ارزش سهام، پیش بینی آقای دکتر بسیار بسیار هوشمندانه و دقیق بود. اما نسبت به برگشت مجدد رونق به بازار، تحلیل های سایت به درستی اتفاق نیافتاد. البته شاید عوامل غیر قابل پیش بینی منجر به این شرایط و رکود طولانی مدت در بازار شده است. صمیمانه ازتون متشکرم که ارزشمندترین تفکراتتان را بدون هیچ چشمداشتی در اختیار همگان قرار می دهید. موفق و پیروز باشید....
محمود
29 آذر 1393
ساعت:16:50
سلام متاسفانه سایت هیچ تفاوتی با ورژن قبل ندارد و بسیار ضعیف است . امیدوارم به دید نقد نظرم را ببینید با سپاس
شروین
29 آذر 1393
ساعت:15:52
برآیند تحلیلهای منتشره توسط تیم دکتر مانی به مدیریت جناب آقای هاشمی در طی دو سال گذشته مثبت بوده است که در کنار فعال بودن سایت در روزهای سخت بازار نشان دهنده تخصص و تعهد تیم مذکور میباشد.موفیت اتفاقی نیست.
سیدغلامرضاهاشمی
29 آذر 1393
ساعت:14:52
با سلام و سپاس بیکران بنده ازبهمن 91 همراه سایت بوده ام و راهنماییها و آموزشهای مفیدتان، سودمند و راهگشای راهم بوده است، درانتظارارائه محصولات هستم پایدار باشبد
این مطلب را به اشتراک بگذارید
اطلاعات انجمن در دسترس نیست اطلاعات انجمن در دسترس نیست