تیم دکتر مانی
کد مطلب: 2187 |
تاریخ انتشار: 
یکشنبه 5 آذر 1391
ساعت:12:44
|
تعداد بازدید: 13524

 

 

به نام یزدان پاک

از سال 1391 و در بحبوحه نوسانات ارز و سکه ، به دلیل شرایط کلی جامعه این نیاز را احساس کردیم که با بررسی بازارها ، به زبانی ساده و البته با نگاهی کاملا کارشناسی و تخصصی، نقطه نظراتمان را بیان کنیم. نظراتی که بعد از سالها تحصیل در رشته های مالی و تجربه کاری در انواع زمینه های مرتبط با بازار سرمایه، کسب کردیم . برای اینکار ساختاری خاص شامل جزئیاتی پر تعداد از نام دکترمانی (drmoney) گرفته تا نحوه تحلیل و بیانی خاص  با دقت و وسواس انتخاب شد. در کنار همه این نکات ریز، کیفیت تحلیل ها  از اهمیت بالاتری برخوردار بود. تا اینکه با استقبال بیش از حد انتظار، به تدریج و البته با کمک سایر دوستان و همکارانی که در تیم دکتر مانی، حضوری فعال و سازنده دارند، در حال حاضر و با ابزار وب سایت در خدمت مخاطبان و همراهان محترم هستیم.

در این تیم سعی شده کارشناسان خبره و کاردان در زمینه های مختلف حضور داشته باشند.تحلیل گران و کارشناسان ارشد در زمینه های تحلیل مسائل کلان اقتصاد داخلی و بین الملل،مسائل غیر اقتصادی موثر بر بازارها،کارشناسان با تجربه کار در نهادهای مالی اروپایی،کارشناس با سابقه در امر ساخت و سرمایه گذاری مسکن،تحلیل گران فاندامنتال ،تکنیکال و... برآیند نظرات این تیم بعد از تایید نهایی توسط دکتر مانی به شما علاقمندان مباحث سرمایه گذاری منتقل می شود.

بعد از دو سال فعالیت روزانه و بررسی دوره های مهمی از جمله ریزش جهانی طلا،صعود و اصلاح شدید بورس در سال 92 و هزاران خبر و تحلیل اقتصادی ، مفتخر به کسب اعتماد بالایی نزد مخاطبین و همراهان همیشگی و صمیمی تیم دکتر مانی هستیم.این حس اعتماد ما را بر آن داشت تا ابزارهای مالی و محصولاتی که مورد نیاز افراد عادی در نقاط مختلف کشور عزیزمان ایران است را فراهم آورده و با قصد گسترش فرهنگ درست سرمایه گذاری در جهت ایجاد زندگی بهتر برای همه، گام برداریم.

شهریار هاشمی طباطبایی