معرفی محصول
مدیریت سرمایه شما توسط دکتر مانی
قیمت: 1 ریال

 

سرمایه گذاری منابع،مدیریت ریسک و کسب بازده مورد انتظار،امری است کاملا تخصصی.شاید در ظاهر خرید سهام با توجه به پیشنهادات سایرین ،کار ساده ای به نظر بیاید.حتی شاید بازدهی سریع و خیلی خوبیهم در پاره ای مواقع حاصل شود.اما تداوم این سود و محافظت از اصل سرمایه چیزی نیست که به سادگی اتفاق بیافت.با اطمینان عرض می کنم بالای 90 درصد افراد در سالها ابتدایی فعالی های سرمایه گذاری ، نه تنها سود نمی کنند بلکه تا درصد بالایی از اصل سرمایه شان را نیز از دست می دهند.در کنار آموزش این موارد ، محصولی را تدارک دیدیم که بسته به میزان سرمایه شماو البته نوع دیدگاهتان در برابر مفهوم ریسک پذیری ، بتوانیم همانطور که منابع مالی خود را مدیریت می کنیم،برای پولهای مازاد شما نیز همان سبک مدیریت مالی را داشته باشیم.

 


توصیه دکتر مانی

 

درسالهای اخیر و با نظارت سازمان بورس،ابزارهایی همچون صندوق های سرمایه گذاری مشترک، قرارداد های سبدگردانی(مدیریت دارایی اختصاصی)،معاملات آتی سکه و بسیاری اتفاقات خوب شکل گرفته است.

تجربه تیم دکتر مانی در مدیریت سرمایه های افراد، در ابتدا به صورت کدهای شخصی و در ادامه سبد مشترک سرمایه گذاری،توانست علاوه بر محافظت داراییهای دوستان و همراهان دکتر مانی ، بازدهی معقولی را با توجه به شرایط کلی اقتصاد کشور به ارمغان بیاورد.حالا با مجوزهای قانونی این محصولات را به شکل متنوع تری برایتان تدارک دیدیم.

برای سرمایه های، بالای 300 میلیون تومان ، امکان سبدگردانی اختصاصی فراهم است.

 

ویژگی های منحصر بفرد


برای رقم های خرد از یک میلیون تومان به بالا،امکان ورود و خروج سرمایه ها در صندوق سرمایه‌گذاری سهام بزرگ کاردان با مدیریت دکتر مانی نهایی شده است.

مکانیزم این قراردادها و نحوه محاسبه کارمزد مدیریت بر اساس منطق مشترک سایر ابزارها و تحت نظارت سازمان بورس است.

  مزایای صندوق

1.       نقدشوندگی سریع واحدهای سرمایه­گذاری در هر زمان

2.       حذف کارمزد ثابت صدور و ابطال در صندوق. سرمایه‌گذارانی که قبل از 45 روز از تاریخ صدور گواهی سرمایه‌گذاری درخواست ابطال خود را داشته باشند، سودی دریافت نخواهند کرد.

3.       وجود مدیران حرفه‌ای سرمایه‌گذاری

4.       کاهش ریسک سرمایه­گذاری

5.       پرداخت سود دوره ای

 

 مراحل سرمایه‌گذاری 

قیمت صدوردر هر روز برابر ارزش روز واحدهای سرمایه‌گذاری است و قابلیت درخواست صدور و یا ابطال واحدها در شعب منتخب نماینده‌های فروش امکان پذیر می­باشد.

حداقل و حداکثر واحدهای هر سرمایه‌گذار

به غیر از متولی، حسابرس، مدیر و مؤسسان، تعداد واحدهای سرمایه‌گذاری هر سرمایه‌گذاری در هر زمان، حداقل 10 واحد و حداکثر 5% سقف واحد سرمایه‌گذاری صندوق خواهد بود. ارزش هر واحد در دوره پذیره‌نویسی یک میلیون ریال و پس از آن برابر  ارزش خالص دارایی‌های صندوق می‌باشد.

مشخصات حساب بانکی

شماره حساب 279927370 به نام صندوق مذکور نزد بانک تجارت شعبه مطهری- مهرداد  جهت واریز وجوه نقدی سرمایه‌گذاران در نظر گرفته شده است.

مدارک مورد نیاز برای سرمایه‌گذاری

مدارک هویتی (شناسنامه، گذرنامه، کارت ملی) برای شخص حقیقی متقاضی سرمایه‌گذاری؛ معرفی‌نامه برای نمایندگان اشخاص حقوقی، وکالت رسمی برای وکلا یا مدارک ولایت یا قیمومیت برای ولی یا قیم.

چگونگی سرمایه‌گذاری در صندوق

علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در صندوق می‌توانند با مراجعه به شعب معرفی شده در تارنمای این صندوق، نسبت به سرمایه‌گذاری در این صندوق اقدام نمایند.

 

 

 

 

 

 

  

درصورت وجود هرگونه مغایرت میان مباحث مطرح شده و اساسنامه و امیدنامه صندوق، اساسنامه و امیدنامه ملاک عمل خواهد بود. شرح کامل وظایف، حدود اختیارات و مسئولیت‌های هر یک از ارکان و هویت کامل آنها علاوه بر اساسنامه و امیدنامه صندوق، در رویه پذیره‌نویسی، صدور و ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری و همچنین در تارنمای صندوق به نشانی www.iran-kfunds2.ir منتشر شده و روزنامه کثیرالانتشار جهت اطلاعیه‌های بعدی روزنامه دنیای اقتصاد خواهد بود است.جهت کسب اطلاعات بیشتر ---اینجا--- کلیک نمایید.

سوالات متداول
بهرام
22 فروردین 1395
ساعت:14:24
با سلام .اقای دکتر عنوان شده برای مبلغ بالای 300 میلیون امکان سبد گردانی اختصاصی هست میشه در مورد سود حاصله و دوره پرداخت آن توضیخ دهید. با تشکر
دکتر مانی
22 فروردین 1395
ساعت:14:24

باید بدانید که سرمایه گذاری درسهام می تواند الزاما با سود همراه نباشد و به شرایط بازار بستگی زیادی دارد.اما در صورت کسب بازدهی مناسب با هماهنگی شما می توانیم در پایان مدت قرارداد سود حاصله را به حسابتان واریز کرده و مجددا با اصل پول سرمایه گذاری کنیم

سیاوش
11 خرداد 1394
ساعت:10:2
با سلامبا توجه به اینکه صندوق سپاس نزدیک 30 درصد سالیانه می دهد . مزیت صندوق شما چیست ؟ صرف نظر از اینکه تضمین اصل پول توسط چه شرکتی پرداخت خواهد شد ؟ با تشکر
دکتر مانی
11 خرداد 1394
ساعت:10:2

صندوق سپاس اگر از ابتدا تا انتهای دوره نگه می داشتید 30 درصد مدعی بود که می دهد.راستش را بخواهید من به این سیستم های من درآوردی سازمان بورس سرسوزنی اعتماد ندارم.در عوض تلاش می کنم استراتژی معاملاتم را تقویت کنم که عملکرد واقعی خوبی بدهم.خدارو شکر در سالهای اخیر هم موفق بودیم.نوآوری های اقتصادی مدیران در سالهای اخیر باعث این خرابی های اقتصادی شده است

روح الله
19 فروردین 1394
ساعت:1:45
سلام اگه ممكنه با رسم مسير از اول تا آخر خريد وسرمايه گذاري رو برام بكشيد ممنون
دکتر مانی
19 فروردین 1394
ساعت:1:45
majid
26 بهمن 1393
ساعت:9:37
با سلام و خدا قوت سود 25 درصد سالیانه ماه به ماه پرداخت میشود یا در زمان ابطال
دکتر مانی
26 بهمن 1393
ساعت:9:37

ماهیانه تا سقف 24 درصد معادل یک ماه از سال پردااخت می شود و مابقی در زمان ابطال خواهد بود.به نظر گزینه بسیار جذابی است و ما احتمال می دهیم سقف این صندوق خیلی زود پر شود.به دوستان همراه سایت توصیه می کنیم برای اقدام زمان را از دست ندهند

پرسش خود را مطرح کنید
 
نظرات کاربران
دیدگاه خود را بیان کنید
 
اطلاعات انجمن در دسترس نیست اطلاعات انجمن در دسترس نیست