معرفی محصول
یک بازی جادویی
قیمت: 1,000,000 ریال

از لحظه اولی که این آیکون روی سایت قرارگرفت ، بیشتر از سایر بخش ها مورد توجه دوستان و اطرافیان بود و هست .این موضوع نشان می دهد اگر روشهای نوینی در آموزش مفاهیم پیچیده ای همچون مسائل مربوط به سرمایه گذاری ، ریسک ، بازده و ... طراحی شود به شدت مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

این یک بازی است که نیاز به حضور فیزیکی افراد دارد، با منطق مجازی همه اتفاقات واقعی در زندگی روزمره، اعم از درآمد،هزینه های اتفاقی،گزینه های سرمایه گذاری کوچک و بزرگ و تحریک طمع و ترس افراد با پولی کاغذی اما در فضای بازی واقعی،  و بسیاری نکات ریزو درشت کنار هم قرار گرفته است . نکاتی که خیلی ها تا سنین بالا هم به آن توجه نمی کنند و بدون اینکه بدانند اشکال کارشان کجاست، دائم تلاش بی ثمر یا کم اثر می کنند. و اما دکتر مانی برای همراهان سایت چه پیشنهادی دارد؟


توصیه دکتر مانی

 

اصولا انجام بازی یکی از مدرن ترین روش ها در رشته های مختلف انسان شناسی است.از روانشناسی و بازاریابی گرفته تا اقتصاد و بازگانی.حتی استخدام در شرکتهای پیشرفته بر اساس انجام یک بازی از پیش طراحی شده انجام می شود تا پر کردن یک فرم ومصاحبه ای ساده با لبخندی بر لب.

  در حین بازی است که شما درگیر منطق بازی شده و ناخودآگاه خود را بروز می دهید و مربی یا فردی که قصد بهبود آن خصوصیت را دارد،می تواند به وضوح نقطه ضعفتان رادیده و به شما هم متذکر شود تا در مراحل بعدی به سمت آموزش و اصلاح آن ها حرکت کنید. تجربه قبلی دکتر مانی در اکثر قریب به اتفاق موارد، علاقمندان را به شدت تحت تاثیر قرار داده است.پیشنهاد می کنم شما هم این پروسه را تجربه کنید.

 

ویژگی های منحصر بفرد

 

  • برای انجام این بازی از دو نفر تا شش نفر لازم است.هر چه تعداد افراد بیشتر باشد و البته تعامل با یکدیگر هم افزایش یابد ، جذابیت افزایش می یابد.
  • زمان لازم برای انجام همه مراحل این بازی بین 4 تا 6 ساعت است.
  • با توجه به طولانی بودن این زمان، حتما نیاز به تجدید قوا و پذیرایی است که به عنوان میزبان این وظیفه را انجام خواهیم داد.
  • همه این توضیحات را دادم .اما تا مهیا شدن زمان و فضای لازم برای برگزاری این جلسه آموزشی ،سرگرمی نیاز به اندکی صبوری است.فعلا امکانات خرید اینترنتی فراهم نشده اما به محض آماده شدن شرایط خدمتتان اعلام خواهیم کرد.
  • ضمنا برای عزیزان شهرهای دیگر باید عرض کنم امکانی جز انجام این بازی در یک محل مشخص نیست.بنابراین بعد از نهایی شدن امکان ثبت نام ، نیاز به حضور شما در محل دفتر است.

 

سوالات متداول
مهدی
7 دی 1393
ساعت:8:55
سلام دکتر عزیز، با تشکر از نوآوری همیشگی شما لطفا بفرمائید برای شرکت در این بازی چه نوع تخصص یا اطلاعاتی مورد نیاز است؟ همچنین آیا در حال حاضر می توانیم این خرید را انجام دهیم؟
دکتر مانی
7 دی 1393
ساعت:8:55

در حال حاضر خیر .روند خرید آن لاین هنوز فعال نیست اما به محضی که فعال شد بدون هیچ تخصص و دانشی می توانید در این بازی شرکت کرده و یاد گیری همراه با فضایی مفرح را تجربه کنید

پرسش خود را مطرح کنید
 
نظرات کاربران
صبا
12 آذر 1393
ساعت:11:5
جناب آقای دکتر مانی با سلام و احترام از وقتی با سایت شما آشنا شدم در زمان رکود بورس یا بهتر بگم، نزول بورس اصلا نگران نیستم تجربه به من ثابت کرده سهام پیشنهادی شما حتی در صورت نزول بازار سرمایه بعد از مدتی ارزش واقعی خود را نشان داده و به قیمتهای بسیار جذاب میرسد به عنوان مثال: وساخت، ثباغ، وانصار، وپترو و مابقی به شدت منتظر اجرایی شدن بازی جادویی پیشنهادی شما هستم به نظرم یک روز فوق العاده انتظار بازیکنان این بازی را میکشد. لطفا شرایط شرکت در این بازی را اعلام بفرمایید
دیدگاه خود را بیان کنید
 
اطلاعات انجمن در دسترس نیست اطلاعات انجمن در دسترس نیست