معرفی محصول
سبد بدون ریسک
قیمت: 1 ریال


 

 

 

معرفی صندوق سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت

 

صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت از جمله ابزارهای نوین بازار سرمایه ایران محسوب می­شوند. این صندوق‌ها با دریافت مجوز تأسیس و فعالیت از سازمان بورس و اوراق بهادار (سبا) از مصادیق صندوق‌های سرمایه‌گذاری موضوع بند (20) ماده (1) قانون بازار اوراق بهادار و بند (هـ) ماده (1) قانون توسعه ابزار و نهادهای مالی جدید محسوب شده، طبق ماده (2) قانون توسعه ابزارها و نهادهای مالی جدید نزد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت می‌رسند و تحت نظارت سبا و براساس مقررات، اساسنامه و امیدنامه خود فعالیت خواهند نمود. هدف از تشکیل صندوق، جمع‌آوری وجوه از سرمایه‌گذاران و اختصاص آن‌ها به خرید انواع اوراق بهادار مطابق با مقررات صندوق به منظور کاهش ریسک سرمایه‌گذاری، بهره‌گیری از صرفه‌جویی‌های ناشی از مقیاس و تأمین منافع سرمایه‌گذاران است. ارزش روز واحدها برابر ارزش خالص دارایی­های صندوق در آن روز تقسیم بر خالص تعداد واحدهای صادر شده است. هر یک از دارندگان واحدهای سرمایه‌گذاری به نسبت تعداد واحدهای سرمایه‌گذاری خود، در خالص دارایی‌های صندوق سهیم‌اند ولی حق تصمیم‌گیری در مورد دارایی‌های صندوق در چارچوب اساسنامه آن منحصراً از اختیارات مدیر صندوق می‌باشد.

برای ورود به این صندوق از روش پرداخت آن لاین استفاده نفرمایید و با تلفن 88871352-021 تماس بگیرید.

 


توصیه دکتر مانی

این صندوق همه مزایای یک حساب بانکی را برای افراد به همراه دارد علاوه بر اینکه سود بالاتر از سود متداول در نظام بانکی را نیز به ارمغان می آورد.شما با هر میزان سرمایه علاوه بر کسب سود حداقل 24 درصد که به احتمال زیاد تا 25درصد نیز می تواند افزایش باید(در صورت نگهداری تا پایان دوره)از مهمترین مزیت این صندوق (نقد شوندگی در کمتر از سه روز کاری)برخوردارید.

پیشنهاد دکتر مانی این است که تا مشخص شدن شرایط سیاسی کشور و تصمیم قطعی برای انتقال منابع به صندوق سهام منابعتان را در این صنتدوق قرار داده و پیگیر مطالب ما باشید.به سادگی در صورت نهایی شدن تصمیم تان می توانید منابعتان را از این صندوق خارج و به صندوق سهام منتقل نمایید.

ویژگی های منحصر بفرد

صندوق سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت کاردان

مؤسسین صندوق، بانک تجارت و شرکت تأمین سرمایه کاردان می‌باشند. مدت فعالیت این صندوق پس از تاریخ ثبت نزد سازمان بورس و اوراق بهادار، طبق رویه آن سازمان محترم، به مدت 3 سال می­باشد که مطابق با اساسنامه قابل تمدید است. تابعیت این صندوق ایرانی و محل اقامت آن تهران، خیابان آفریقا، خیابان رحیمی، پلاک 4، واحد 203 می­باشد.

صندوق منابع خود را که در نتیجه تجمیع سپرده‌های کوچک سرمایه‌گذاران به مبلغ قابل توجهی تبدیل می‌شود، با نرخ‌های ترجیحی در سپرده‌های بانکی و سایر اوراق بهادار سرمایه‌گذاری می‌کند. بازده محقق شده به صورت ماهانه( در پایان روز پانزدهم هر ماه از سال شمسی محاسبات انجام شده و ظرف ظرف دو روز کاری از محاسبه مذکور به حساب سرمایه گذاران واریز می‌گردد)  تا سقف 24% به سرمایه‌گذاران پرداخت خواهد شد و در صورت وجود سود بیش از 24%، سود مورد نظر در پایان دوره سالانه  و یا زمان ابطال قابل پرداخت است. حداقل سود قطعی 20%  و با ضمانت بانکی می‌باشد.

ارکان صندوق

1.       مدیر صندوق: شرکت تأمین سرمایه کاردان

2.       ضامن نقدشوندگی: بانک تجارت و بانک خاورمیانه

3.       ضامن جبران خسارت یا سود: بانک سامان

4.       متولی صندوق: شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آوای آگاه

5.       مدیر ثبت صندوق: بانک تجارت

6.       حسابرس صندوق: مؤسسه حسابرسی بیات رایان

مزایای صندوق

1.       نقدشوندگی سریع واحدهای سرمایه­گذاری در هر زمان

2.       . حذف کارمزدهای صدور و ابطال در صندوق (سرمایه‌گذاران در هر زمان می‌توانند بدون جریمه تقاضای ابطال خود را به صندوق ارائه نمایند).

3.       وجود مدیریت حرفه­ای

4.       توزیع سود ماهیانه و به صورت روزشمار

5.       بهره­گیری از نرخ‌های مناسب به خاطر تجمیع منابع

6.       اطمینان از تحقق جریانات نقدی و زمان‌بندی مشخص پرداخت سود

 

مراحل سرمایه‌گذاری

قیمت صدوردر هر روز برابر ارزش روز واحدهای سرمایه‌گذاری است و قابلیت درخواست صدور و یا ابطال واحدها در شعب منتخب نماینده‌های فروش امکان پذیر می­باشد.

حداقل و حداکثر واحدهای هر سرمایه‌گذار

به غیر از متولی، حسابرس، مدیر و مؤسسان، تعداد واحدهای سرمایه‌گذاری هر سرمایه‌گذاری در هر زمان، حداقل 10 واحد و حداکثر 5% سقف واحد سرمایه‌گذاری صندوق خواهد بود. ارزش هر واحد در دوره پذیره‌نویسی یک میلیون ریال و پس از آن برابر  ارزش خالص دارایی‌های صندوق می‌باشد.

مشخصات حساب بانکی

شماره حساب 279927362 به نام صندوق مذکور نزد بانک تجارت شعبه مطهری- مهرداد  جهت واریز وجوه نقدی سرمایه‌گذاران در نظر گرفته شده است.

مدارک مورد نیاز برای سرمایه‌گذاری

مدارک هویتی (شناسنامه، گذرنامه، کارت ملی) برای شخص حقیقی متقاضی سرمایه‌گذاری؛

معرفی‌نامه برای نمایندگان اشخاص حقوقی، وکالت رسمی برای وکلا یا مدارک ولایت یا قیمومیت برای ولی یا قیم.

چگونگی سرمایه‌گذاری در صندوق

علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در صندوق می‌توانند با مراجعه به شعب معرفی شده در تارنمای این صندوق، نسبت به سرمایه‌گذاری در این صندوق اقدام نمایند.

 

 

درصورت وجود هرگونه مغایرت میان مباحث مطرح شده و اساسنامه و امیدنامه صندوق، اساسنامه و امیدنامه ملاک عمل خواهد بود. شرح کامل وظایف، حدود اختیارات و مسئولیت‌های هر یک از ارکان و هویت کامل آنها علاوه بر اساسنامه و امیدنامه صندوق، در رویه پذیره‌نویسی، صدور و ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری و همچنین در تارنمای صندوق به نشانی www.iran-kfunds1.ir منتشر شده و روزنامه کثیرالانتشار جهت اطلاعیه‌های بعدی روزنامه دنیای اقتصاد خواهد بود است.

 

سوالات متداول
مصطفی
23 آذر 1394
ساعت:12:59
سلام.ایا این صندوق های با درآمد ثابت احتمال ورشکستگی یا اختلاس دارن؟بانک هایی که خوطشون رو ضامن نقدشوندگی معرفی میکنن ایا در صورت اختلاس و ... واقعا به تعهد خودشون عمل میکنن؟
دکتر مانی
23 آذر 1394
ساعت:12:59

بر اساس مدارکی که سازمان بورس از شرکت ها به عنوان ارکان یک صندوق اخذ می کند ریسک ورشکستگی این صندوق ها با ضمانت بانک تقریبا صفر است

محمد
17 تیر 1394
ساعت:13:35
با سلامبنده بطور اتفاقی با سایت شما آشنا شدم و اطلاعات خیلی جالب و زیادی از بورس و سرمایه گذاری متاسفانه ندارم، شغل من مدیر برنامه ریزی و کنترل پروژه هست ولی هیچوقت بدنبال مسائل و تحلیل های مالی نبودم، حالا یه سوال از حضورتان داشتم:- شما چه پیشنهادی برای یه سرمایه گذاری خیلی کوچک در حد 10 الی 20 میلیون دارید؟(منظورم صندوق های سرمایه گذاری و سبدگردانی ها هست) مثلا تو سبدگردانی اولین سود ماهیانه کی بدست آدم میرسه و اینکه میانگین رو چقدر میشه حساب کرد برای ماهیانه؟ممنون
دکتر مانی
17 تیر 1394
ساعت:13:35

از آشنایی با شما خوشحالم.برای رقم های زیر 100 تومان پیشنهاد من فقط صندوق سهام است که هم ورود و خروجش آسان است و هم هزینه بالایی برای شما نخواهد داشت

پرسش خود را مطرح کنید
 
نظرات کاربران
سید مرتضی
19 بهمن 1394
ساعت:10:30
مبلغ هر سهم در صندوق سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت کاردان در بانک تجارت چقدر هست؟
دیدگاه خود را بیان کنید
 
اطلاعات انجمن در دسترس نیست اطلاعات انجمن در دسترس نیست