معرفی محصول
تحول مالی در یک جلسه شگفت انگیز
قیمت: 2,000,000 ریال

این محصول نیز در سال اول فعالیت به صورت منظم و هفتگی برگزار می شد و رضایت درصد بالایی از حاضران را بدست آورد.در این تک جلسه شگفت انگیز، مفاهیم کلیدی اقتصادی و مالی با ساختاری کاربردی برای علاقمندان توضیح داده می شود و در ادامه با استفاده از همین ابزارها بررسی اجمالی بر بازارهای مختلف سرمایه گذاری تا پایان سال ارائه خواهیم داد.توصیه دکتر مانی

 

همیشه پیشنهاد دکتر مانی برای علاقمندان ،  این بوده که این مقوله به ظاهر ساده را جدی گرفته و با کسب آموزش و تجربه لازم پای در وادی پیچیده و جذاب سرمایه گذاری بگذارند.این جلسه اولین پله از مراحل لازم برای طی آموزش های لازم است.

 

ویژگی های منحصر بفرد


 

  • این جلسه به صورت هفتگی و منظم برگزار می شود.
  • حد نصاب برگزاری این جلسه 20 نفر است.شما با ثبت نام در آن از طریق خرید این محصول ثبت نام خود را قطعی نموده و بعد از تماس با ما روز و ساعت برگزاری جلسه را مشخص می نمایید.
  • این جلسه معمولا 3 ساعت به طول میانجامد و در آن علاوه بر اصول سرمایه گذاری به بررسی تحلیلی بازار ها در کوتاه مدت و انتخاب بهترین حوزه سرمایه گذاری اقدام میکنیم.
سوالات متداول
احسان
14 فروردین 1394
ساعت:13:50
با سلام،جلسه چند ساعته است؟
دکتر مانی
14 فروردین 1394
ساعت:13:50

معمولا جلسه سه ساعت است و بهترین زمینه کوتاه مدت سرمایه گذاری را مشخص و اعلام خواهیم کرد

تورانی
3 دی 1393
ساعت:8:54
سلاماعلام نموده اید 350.000 ریال برای یک جلسه و بعد در پایین آن توضیح داده یاد که به صورت هفتگی و منظم برگزار می شود.آیا در هر جلسه مطالب متفاوتی ارائه می شود؟
دکتر مانی
3 دی 1393
ساعت:8:54

بعد از اینکه زمان قطعی برگزاری را اعلام کردیم به صورت منظم برگزار خواهد شد.سرفصل کلی در جلسات مشترک است اما طبیعتا جزئیات متفاوتی در هر جلسه عنوان می شود.

ایمان
7 آذر 1393
ساعت:13:25
دکتر طباطبایی عزیز سلام عرض می کنم. تبریک بنده را به مناسبت راه اندازی ورژن جدید سایت پذیرا باشید. لطف می فرمایید در مورد بسته های آموزشی تان که با قیمت 1 ریال ثبت شده است کمی توضیح فرمایید. با تشکر
دکتر مانی
7 آذر 1393
ساعت:13:25
پرسش خود را مطرح کنید
 
نظرات کاربران
دیدگاه خود را بیان کنید
 
اطلاعات انجمن در دسترس نیست اطلاعات انجمن در دسترس نیست